Ceník masáží, služeb a produktů

Objednat se na masáž !
Ceník Ajurvédských masáží, služeb a produktů

Vnímám člověka jako celistvou bytost, která nemůže dobře fungovat bez jednotlivých částí. Proto masíruji celé tělo a nerozlišuji jednotlivé tělesné partie podle jejich náročnosti.

Základní cena za masáž

Cena za první, nebo jednotlivou masáž je 900,-Kč (36 €) za 60 minut, nebo 1200,-Kč (48 €) za 80 minut. Délka vaší masáže se dá samozřejmě naplánovat podle vašeho přání a aktuálních potřeb.

 

Choďte pravidelně a využijte možnost poskytnutí výrazných slev!

Cenu masáží však neurčuji podle počtu namasírovaných končetin, ale od doby Vaší poslední, uskutečněné návštěvy. Kromě jiné můžete využívat také rodinné a jiné množstevní slevy. Například pro ty, co si dopřejí masáž každý týden, mohu nabídnout cenu s tou největší individuální slevou.

Přijímám i poukázky Sodexo

Při pravidelných návštěvách je možné využívat výrazné slevy na masáže, až do výše 34%

Pro stálé návštěvníky nabízím zvýhodněné masáže, poradenské služby zdarma, nebo jinak zajímavé věrnostní i rodinné slevy.

Za masáže u mě můžete platit i poukázkami Sodexo (Dárkový Pass, Bonus Pass, Relax Pass, Flexi Pass a Fokus Pass).

 

Udělejte radost svým blízkým a darujte jim masáž

Ajurvédská masáž je ideálním dárkem pro každého, kdo si rád užívá, nebo potřebuje podpořit zdraví. Pokud tedy chcete někomu věnovat masáž, relaxaci či ozdravnou péči, jsou zde pro Vás dárkové poukazy na ajurvédské masáže v Brně. Můžete je vyzvednout osobně u mě v masérně, nebo dohodnout i jiný způsob předání (např. elektronicky, s platbou převodem, nebo dobírkou pomocí České pošty).
Pro větší účinnost, lepší požitek a kvalitnější zdravotní efekt z Vašeho dárku doporučuji věnovat více masáží. Cenu za větší počet masáží stanovuji individuálně po dohodě.

Peníze za nevyužité poukazy nevracím, ale věřím, že je využijete tím, že přenecháte poukaz člověku, který jeho hodnotu rád využije.