Ceník masáží, služeb a produktů

Objednat se na masáž !
Ceník Ajurvédských masáží, služeb a produktů

Vnímám člověka jako celistvou bytost, která nemůže dobře fungovat bez jednotlivých částí. Proto masíruji celé tělo a nerozlišuji jednotlivé tělesné partie podle jejich náročnosti.

Základní cena za masáž

Cena za první, nebo jednotlivou masáž je 1000,-Kč (40 €) za 60 minut, nebo 1500,-Kč (60 €) za 90 minut. Délka vaší masáže se dá samozřejmě naplánovat podle vašeho přání a aktuálních potřeb. Pokud potřebujete pro vaši masáž a osobní služby vymezit delší čas než je výše uvedeno, bude cena stanovena dohodou.

 

Choďte pravidelně a využijte možnost poskytnutí výrazných slev!

Pro stálé návštěvníky nabízím zvýhodněné ceny na masáže, poradenské služby zdarma, nebo jinak zajímavé věrnostní i rodinné slevy.

Cenu masáží neurčuji podle počtu namasírovaných končetin, ale od množství potřebného času a doby od Vaší poslední, uskutečněné návštěvy.

Kromě jiné můžete využívat také rodinné a jiné množstevní slevy. Při pravidelných návštěvách je tak možné využívat výrazné slevy na masáže a služby.

 

Přijímám i poukázky Sodexo

Za masáže u mě můžete platit i poukázkami Sodexo (Dárkový Pass, Bonus Pass, Relax Pass, Flexi Pass a Fokus Pass), nebo převodem na účet.

POZOR!!!

Při platbě kartou SODEXO, je nutné mít na vašem SODEXO účtu povoleno - krom elektronické platby, také platbu přes internetový portál.

 

Udělejte radost darováním poukazu na masáž!

Ajurvédská masáž
je ideálním dárkem pro každého, kdo si rád užívá, nebo potřebuje podpořit zdraví. Pokud tedy chcete někomu věnovat masáž, relaxaci či ozdravnou péči, jsou zde pro Vás dárkové poukazy na ajurvédské masáže v Brně. Můžete je vyzvednout osobně u mě v masérně, nebo dohodnout i jiný způsob předání (např. elektronicky, s platbou převodem, nebo dobírkou pomocí České pošty).

O dárkové poukazy na másáže, bývá největší zájem několik málo dní před Vánočními svátky. Tato doba je často velmi náročná na váš osobní čas. Pro tento případ je nejvhodnější využití možnosti elektronického předání a váš dárkový poukaz na masáže, svému blízkému vytisknout v pohodlí domova.
Pro větší účinnost, lepší požitek a kvalitnější zdravotní efekt z Vašeho dárku doporučuji věnovat více masáží. Cenu za větší počet masáží stanovuji individuálně po dohodě.

Peníze za nevyužité poukazy nevracím, ale věřím, že dárkový poukaz věnujete člověku, který jeho hodnotu rád využije.